BLOK 6 - služby ve zkratce
Domů >

BLOK 6 - služby ve zkratce

POPTAT STĚHOVÁNÍ
  • stehovaci sluzby
  • malovani a lakovani
  • obalove materialy
  • vip servis

Stěhovací služby

Mnoho lidí má se slovem „stěhování“ spojené převážně nepříjemné představy, jako jsou shánění obalového materiálu, balení, nošení těžkých věcí nahoru a dolů, přeprava a hrozící poškození věcí. A našli bychom toho jistě více.

Nejsme v tomto oboru žádnými nováčky a navíc díky rozsahu našich služeb dokážeme poskytnout právě např. Zmiňované ochranné obaly či přepravní boxy (kartónové krabice i přepravky). Máme zkušenosti jak s běžným stěhováním, tak s náročnějšími migracemi firem do nových sídel, nebo i přepravou pián a dalších břemen.

A pokud potřebujete na čas vybavení či nábytek z bytu někam uložit, nabízíme dokonce i pronájem skladových prostor. Pro více informací o uskladnění nás kontaktujte.

Ať jste v Praze, Olomouci, nebo i mimo naší republiku, můžete se na nás spolehnout!

Malování, lakování

Provést kvalitní výmalbu nebo lakování, je pro mnohé často „oříšek“. Mezi časté komplikace patří již v úvodu vhodný výběr barvy, namíchání odstínu a hustoty, nanesení na původní povrch, udržení linie a další a další.

Zaměstnáváme tým profesionálů, kteří nejsou v oboru žádnými nováčky, mají spolehlivé vybavení a vždy se budou snažit vám vyjít v požadavcích maximálně vstříc.

Vaše spokojenost je naší odměnou.

Obalové materiály

Každý při stěhování potřebuje mít vše bezpečně zabalené, aby měl jistotu, že jeho majetek tyto „přesuny“ ve zdraví přečká. A právě z těchto důvodů, jelikož nabízíme stěhovací služby, jsme vám připravili sekci s nabídkou těchto produktů.

Můžete si u nás vybrat z běžných ochranných obalových materiálů, jako jsou smršťovací či bublinkové fólie, nebo běžné a oblíbené kartónové krabice.

Stěhujte se s jistotou, že váš majetek nebude poškozený!

VIP servis

Že nelze brát stěhování jako radostnou událost právě kvůli nutnosti demontáži nábytku, balení, malování, přepravě a tak podobně? S námi tomu tak být nemusí! Delegujte vše co vás nebaví a my to uděláme za vás.

Díky specifickému portfóliu našich služeb provedeme demontáž nábytku (stěny, kancelářské sestavy), vše pečlivě zabalíme do kvalitních obalových materiálů, naložíme do speciálních vozů (vlastní vozový park) a dopravíme na místo určení.

Je potřeba nové či původní opouštěné prostory vymalovat? To pro nás není žádný problém…

mapa-paticka-23

KONTAKTY
telefon: +420 603 156 126
email: stehovani@ctvrtecka.cz
web: www.ctvrtecka.cz

SÍDLO FIRMY:
Hrušovanské nám. 247/7
184 00 Praha 8

IČO 15293653
DIČ CZ6107240051

Čtvrtečka -

stěhování - malování na Firmy.cz

REFERENCE

  • refe1
  • refe2
  • refe3

instagram

2024 VYTVOŘILO ANAWE
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x