Reference
Domů >

Reference

POPTAT STĚHOVÁNÍ

Naši spolehlivost, serióznost a zkušenosti při poskytování našich služeb stěhování a malování Vám mohou potvrdit naši zákazníci jako jsou:

 • malir-valecek-editStěhování-02-editGenerální ředitelství cel
 • Městská část Praha 6
 • Pedagogická fakulta UK
 • Základní škola Palmovka
 • Ministerstvo životního prostředí
 • Technická správa komunikací
 • Úřad pro ochranu osobních údajů
 • Obvodní soud pro Prahu 6
 • Úřad vlády

 

Našich služeb využili i takové osobnosti jako jsou Lucie Bílá a Petr Kratochvíl, Dana Morávková a Petr Malásek, Zora Jandová a Zdeněk Merta, Leoš Mareš, Petr Nárožný, Zuzana Bydžovská, Karel Hála, Milan Drobný, Ilona Czáková, Jaromír Hanzlík, Karel Heřmánek, David Koller, Miro Žbírka, Pavel Poulíček, Eliška Balzerová.

POPTAT MALOVÁNÍ POPTAT STĚHOVÁNÍ

11.5.2021 – Monika Pávová Stěhování proběhlo na jedničku, prohlídka kanceláře, zapůjčení přepravek, dovážka na místo a rozmístění přesně tak, jak jsme chtěli. Velmi ochotný tým. Líbil se mi i přístup p. Čtvrtečky, který nám nad rámec nechal propůjčené přepravky o dost déle a neměl s tím žádný problém. Doporučuji!

22.3.2021 – Lucie Vernerová Služeb firmy Čtvrtečka jsme za posledních pár měsíců využili třikrát a vždy vše proběhlo, jak bylo dohodnuto. Od obhlídky přes neplacenou zápůjčku beden až po samotné stěhování. Firma Čtvrtečka nemá problém s malými zakázkami (přenesení jednoho těžkého kusu nábytku v rámci jednoho domu) ani s velkým stěhováním. Vše má systém a řád, práce odsýpá. Mohu jen doporučit. Již znovu plánuji využít jejich služeb!

19.3.2021 – Hugo Nemynář Stěhování s firmou Čtvrtečka proběhlo během 3 dnů k naší naprosté spokojenosti. Byly tam i náročné demontáže a opětovné montáže nábytku. Během stěhování se nic nerozbilo ani nepoškodilo, parta byla zkušená, ochotná a opatrná. Děkujeme za dobrou práci. Hugo Nemynář.

26.2.2021 – Petra Zelenková Dobrý den, tímto bych chtěla moc poděkovat za perfektní stěhování z Neratovic do Prahy tento pátek 26.2. Opravdu jste profíci a pracujete na 1*. Vše klaplo dokonale! Děkuji a přeji hodně dalších spokojených zákazníků. Petra Z.”

18.2.2021 – Blanka Stejskalová Malování a lakování se skvělým servisem před i po malování. Důkladná, profesionální práce, příjemní pracovníci, dochvilní.

2.2.2021 – Jarmila Hermanová Vážení přátelé, včera mne Vaše firma přestěhovala z Prahy 3 do Roztok. Dovolte mi, abych Vám a zejména všem zaměstnancům Vaší firmy, kteří se osobně tohoto nesnadného úkolu zúčastnili, touto cestou ještě jednou upřímně poděkovala. Zejména bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu, s jakou uvedení pánové přistoupili k řešení všech problémů, které postupně během nakládky a vykládky vznikaly. Přesto, že jsem vybírala ze 4 firem, včerejšek mne přesvědčil, že jsem vybrala opravdu to nejlepší. Jarmila H.

21.1.2021 – Věra Bartoňková Chtěli bychom touto cestou celé Vaší firmě poděkovat za stěhování minulý týden z Čelákovic do Kobylis. Smekáme před jejich profesionalitou, k věcem se chovali jako by byly jejich vlastní, byli velmi příjemní a neočekávané zdržení brali s pochopením. Děkujeme a přejeme samé podobně spokojené zákazníky.

20.1.2021 – Libor Dočekal Dobrý den, firmu Čtvrtečka mohu doporučit. Část bytu mé staré matky pánové přestěhovali, část odvezli do sběrného dvora. Vše bylo pečlivě zabaleno a dle instrukcí matky rozestavěno v její nové garsoniéře. Děkuji za velkou míru trpělivosti se starým člověkem.

17.12. 2020 – MUDr. Oleg Reich Vážený pane Čtvrtečko, rád bych vyjádřil poděkování Vaší firmě za perfektně odvedenou práci při mém stěhování minulý pátek. Parta pana Tuháčka vynikala profesionalitou, ochotou a slušností, které byly v příkrém kontrastu s vlastnostmi stěhovací party jiné firmy, kterou si najala naše protistrana. Byl jsem velmi spokojen a budu Vaši firmu doporučovat všem přátelům a známým. S díky MUDr. Oleg Reich.

9.11. 2020 – Miroslav Abrahám Vážená paní Rokosová, děkuji Vám za zajištění kvalitní služby stěhování z Uherského Hradiště do Prahy 4.11.2020. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti a s důvěrou se na Vaši společnost obrátím v létě 2021, až se budu stěhovat v rámci Prahy. Ještě jednou děkuji a přeji úspěšné dny. Miroslav Abrahám.

16.8. 2020 – Zdeňka Jermářová Vážený pane Čtvrtečko, minulý týden jsem využila služeb Vaší firmy. Chtěla bych Vám vyjádřit svou naprostou spokojenost s průběhem stěhování a hlavně s Vašimi zaměstnanci. Měla jsem spoustu křehkých předmětů, nepoškodilo se vůbec nic, vše proběhlo v klidu a pohodě. Jednalo se o stěhování 11.8. z rodinného domu do bytu. Vzhledem k tomu, že sama podnikám, vím, že je dobré vědět, jak si zaměstnanci vedou.  Ještě jednou děkuji a s pozdravem Zdeňka Jermářová.

22.5. 2020 – Filip Darek Vážená firmo, včera tj. 21.5.2020 jsem využil služeb Vaší firmy při stěhování bytu. S prací stěhovací party jsem byl velmi spokojen a chtěl bych touto cestou poděkovat za výborně odvedenou práci, takhle pracují profesionálové. V dnešní době to není běžné. S pozdravem Darek Filip

24.3. 2020 – Jana Valjentová Ráda bych Vaší firmě poděkovala za bezproblémové a svižné přestěhování, kluci byli moc šikovní. Dnes jsme vyložili poslední přepravky a máme je uchystané k odvozu. Dejte mi prosím vědět, kdy byste si pro ně přijeli, ne vždy je tady někdo přítomen. Děkujeme a přejeme, ať se Vaší firmě daří. S pozdravem Jana Valjentová. Hospicové občanské sdružení Cesta domů.

6.1. 2020 – Petra Bumbelíková Vážení, chceme velice pochválit vaší firmu při stěhování, které u nás probíhalo v pátek 3. ledna. Byli jsme velmi spokojeni s přístupem, rychlostí, opatrností a velmi vstřícným jednáním Vašich zaměstnanců. Děkujeme. Petra Bumbalíková.

2019 – Daniel Jaroš Dobrý den, jsem velice spokojen s Vaší společností a Vašimi službami, zejména s provedením stěhování party pana Nováka minulý pátek na jedné straně i komunikací s paní Rokosovou na straně druhé. Pánové i dáma působili velice schopně, profesionálně i ochotně. Rád se na Vás znovu obrátím a doporučím Vás dalším zájemcům. Přeji Vám příjemný den. Daniel Jaroš

2019 – FACTA s.r.o. Dobrý den, ještě jednou bych chtěla poděkovat za úžasnou spolupráci! Naše stěhování proběhlo naprosto hladce, s úsměvem, v pořádku a tak jak bylo dohodnuto. Velice Vám za to děkujeme a budeme Vás moc rádi doporučovat i dalším potencionálním zákazníkům. Mockrát děkuji a přeji krásný den. Lenka Černá

2019 – Vladimír Suk Dobrý den, pane Čtvrtečko, chtěl bych touto cestou ocenit Vaše pracovníky za dnešní přestěhování obývacích stěn, které proběhlo k mojí naprosté spokojenosti. S pozdravem Vladimír Suk.

2018 – Khel Tomáš Dobrý den, včera jsme využili Vaše služby při stěhování a já bych Vám chtěl poděkovat za profesionálně odvedenou práci a ochotu Vašich zaměstnanců, byli jsme moc spokojení a budeme-li se ještě někdy stěhovat, rádi zase využijeme Vašich služeb. Pěkný den, Tomáš Khel

2018 – Jiří Čížek Dobrý den pane Čtvrtečko, objednal jsem si u vás stěhování nábytku z Praha do Hradce Králové. Chtěl bych vám i vašemu týmu poděkovat za prvotřídní realizaci mé zakázky. Vaši pracovníci provedli vysoce profesionální výkon. Vše se odehrálo v dohodnutých časových termínech. Vaši lidé byli vstřícní a celá akce byla výborně organizována. Nakonec bych chtěl zmínit i příznivou cenu zakázky.Pokud budu potřebovat stěhovací službu rozhodně se na vaší firmu znovu obrátím. S pozdravem Karel Čížek.

2018 – Kamila Harris Dobrý den, pane Čtvrtečko, děkuji za skvělou spolupráci, vše bylo skvěle zorganizováno. Pěkný den, Kamila Harris Home s.r.o.

2017 – Thomas Schneider Dobrý den, děkuju moc za perfektní servis!!! Thomas Schneider (Moldavská)

2017 – Mirka Vandasová Dobrý den, děkujeme za rychlé a kvalitní přestěhování mojí babičky paní Švarcové z Příbrami do Žamberka, které proběhlo včera. Vaši zaměstnanci odvedli kvalitní práci a tímto jím chceme ještě jednou poděkovat. Vaši firmu jsem si vybrala náhodou a ráda jí budu dále doporučovat. Děkuji Mirka Vandasová

2016 – Jan Skala Dobrý den pane Čtvrtečka, velice Vám děkuji za rychlé zajištění včerejšího stěhování. Pánové byli profesionální a se vším si poradili. Rád se na Vás obrátím i v budoucnu. S pozdravem a přáním všeho dobrého. Jan Skala

2016 – Sylva Legnerová Dobrý den pane Čtvrtečko, včera nás Vaše firma stěhovala ráno v Praze, jste fakt super a pánové oba dva byli úžasní. Rychlí, spolehliví, opatrní, superlativů by bylo mnoho. Děkuji moc, jste fajn firma a příště vím, kam se obrátit. A všude Vás budeme doporučovat, to mi věřte. S.Legnerová

2016 – Michaela Frycová Nemohu nikde najít formulář pro hodnocení odvedené služby. Ve středu jsem objednala, v pátek bylo hotovo, stěhování z Prahy mimo Prahu. Vše bylo přestěhováno s velkou péčí, profesionálně, žádnou úhonu neutrpěla ani spousta vzrostlých květin. Naprostá spokojenost s rychostí, profesionalitou, péčí ochotou. Jestli budu někdy potřebovat nejen stěhování, ale třeba i převoz více objemných věcí bez úhony, tak určitě zase zvolím Stěhování Čtvrtečka.

2016 – Jan Prell Vážený pane Čtvrtečko, chtěl jsem poděkovat za skvěle odvedenou práci a perfektní přístup jak Váš, tak především pánům, kteří mě stěhovali. Přijeli přesně v domluvený čas, vše profesionálně a bezpečně zabalili, bez jakéhokoliv poškození. Vše proběhlo velmi rychle, až jsem byl překvapený. Vyřiďte jim prosím ještě jednou mé velké díky. Zcela jistě služby Vaší firmy doporučím svým známým, jestli je budou potřebovat. S úctou a přáním hezkého dne, J. Prell.

2016 – Martina Špinková Dobrý večer, chtěla bych Vám a Vašim zaměstnancům vyseknout velkou poklonu, jsme moc spokojeni, pres všechny obtíže s parkováním a úzkými profily byli skvělí, vstřícní, vynalézaví, stateční a přívětiví. Moc dobře se nám s nimi pracovalo. Také děkuji za vzornou komunikaci, za to jak nic nebylo problém. Měla jsem toho nejen kolem stěhování v posledních týdnech hodně a opravdu moc jsem ocenila Vás promptní a vstřícný přístup, pomohli jste nám. Ještě jednou děkujeme moc a jsme vděční. Byt už je celý zařízeny, vše na svých místech, nazdobeno, zítra staří manželé zase do něj budou moci jít bydlet. Jsme rádi. Moc děkuji. V úctě Martina Špinková

2016 – Helena Slezáková Vážený pane Čtvrtečko, dnes nás přestěhovala vaše firma pod vedením pana Tuháčka. Byli jsme s vašimi službami velmi spokojeni, jak s prohlídkou před stěhováním, ohleduplným zacházením se ste a rádi se přiřazujeme k tisícům spokojených klientů.

2015 – Marcela Zmrhalová Zdravím Vás pane Čtvrtečko, ráda bych Vám, respektive Vašim kolegům, kteří nás minulý týden stěhovali, chtěla moc poděkovat. Stěhování samo o sobě vyžaduje spoustu zařizovaní a změn a tak jsme velmi ocenili „Supermany“, které jsme nám na stěhování poslal a kteří nám to vše moc ulehčili. Nic pro ně nebyl problém a po celodenním stěhování jim nezmizel úsměv z tváří. V budoucnu se ještě jistě budeme stěhovat a už teď přesně víme, že na stěhování chceme Vaši firmu, kterou budu samozřejmě doporučovat nejen kvůli servisu, ale i pro příznivé ceny J Přeji Vám i Vaší společnosti hodné úspěchů a krásný zbytek léta. Srdečně zdraví Marcela Zmrhalová

2015 – Jan Hájek  Orca, s.r.o. Pane Čtvrtečko, nevím jestli jste již  zaznamenal příliv klientů, ale já kudy chodím tudy firmu chválím. Od první chvíle vše skvěle klapalo, chlapi byli ochotní, přívětiví a když si při přenášení těch nejtěžších kusů nábytku ještě někteří prozpěvovali, tak mně vlastně stěhování nepřišlo děsivé. My jsme již zabydlení a díky Vám jsme vše zvládli bez sebemenší komplikace. Poděkujte šikulům za nás. S pozdravem Jan Hájek

2014 – Šárka Dvořáková Vážený pane Čtvrtečko, chtěla bych Vám touto cestou velice poděkovat, především panu Tuháčkovi a pánům, kteří mě stěhovali 26.9.2014 z Chaber do Březiněvsi. Ocenila jsem především profesionalitu a nesmírnou vstřícnost. S radostí budu Vaší společnost doporučovat všem, kteří budou hledat služby, které nabízíte. Ještě jednou díky mockrát Mgr. Šárka Dvořáková Sales Manager Near Patient Testing ROCHE s.r.o. Diagnostics Division Karlovo náměstí 17 120 00 Praha 2 Czech Republic

2014 – Pavel Plzák Dne 11.11.2014 nás stěhovali Vaši pracovníci z Čelákovic do Prahy Kobylis. Smekáme před jejich profesionalitou. K věcem se chovali jako by byly jejich vlastní, byli velmi příjemní a neočekávané zdržení brali s pochopením. Chtěli bychom vaší celé firmě touto cestou poděkovat za profesionalitu, která se dnes zase až tak často nevidí. Děkujeme a přejeme samé podobně spokojené zákazníky. Plzákovi

2014 – Německo – Petra von Scholz Dobrý večer pane Čtvrtečko, ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní práci Vašich zaměstanců při našem stěhování do Německa. Pánové vše pečlivě zabalili, dovezli, nainstalovali na nová místa a byli velice ochotní. Budeme-li v budoucnu potřebovat stěhovací služby, rádi se na Vás opět obrátíme anebo doporučíme. S pozdravem ze Speyeru Petra von Scholz

2014 – Andy Sklenářová Dobrý večer, ještě jednou bych chtěla poděkovat vašim pracovníkům, co nás včera stěhovali. Byli skvělí! A jen doufám, že si dneska udělali relaxační den, což si po těch galejích víc než zasloužili… Co se týče přepravek, už se mi podařilo je vyprázdnit. Tak mi prosím dejte vědět, kdy si pro ně budete moci přijet (počítám, až po svátcích). Zdravím, Sklenářová

2012 – Karolína Příplatová Dobrý večer, dnešního dne proběhlo stěhování věcí z mých kancelářských prostor, které jsem si u Vaší firmy objednala. Už první jednání s Vaší firmou probíhalo velmi příjemně, milá paní mi obratem odpověděla na moji objednávku a i tento první kontakt vzbuzuje důvěru. Děkuji za perfektně odvedenou práci! Vaši pracovníci s panem Tuháčkem ve vedení byli opravdu profesionálové, dohodnuté časy byly dodrženy, vše bylo pečlivě ošetřeno proti poškození, naloženo tak, aby se vešlo maximum věcí do ložného prostoru vozu, vyloženo dle mých pokynů a z průběhu celé akce mám ten nejlepší pocit. Doporučila Vás moje známá, kterou jste stěhovali z bytu do vilky. Protože rovněž vyžaduje perfektní služby, byla velmi spokojena a tak jsem Vašich služeb využila i já. Můžete se spolehnout na to, že kdyby někdo z mých přátel potřeboval perfektní stěhování, doporučím Vás všude! Já sice pevně věřím, že už žádné stěhování absolvovat nebudu, ale nikdy neříkej nikdy. Ještě jednou děkuji a zůstaňte stále tak skvělí. Na „trhu“ je spousta firem, nabízejících různé služby, ale jen málo z nich jsou opravdoví profesionálové, kteří odvedou skvělou práci. Shodou okolností probíhalo v naší ulici o číslo dále také stěhování, ale když jsem měla možnost srovnávat profesionalitu Vašich zaměstnanců s tou druhou firmou, tak srovnání prostě není! Děkuji Karolina Příplatová

2011 – Marie Němečková Dobrý den paní Rokosová, chtěla jsem celé firmě poděkovat za profesionálně provedené služby při stěhování v sobotu 10.12.2011 a zároveň Vám všem popřát hezké svátky a hodně i nadále spokojených zákazníků. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem. Marie Němečková Neratovice – Bašť

2007 – dr. Ivan Jandejsek Dobrý den, tento týden, v pondělí 13.8. jsme využili služeb Vaší společnosti při stěhování. Rád bych poděkoval firmě Čtvrtečka i konkrétním pracovníkům (jména bohužel nemám u sebe), kteří akci zajišťovali. Jsou to skvělí a osobně velmi sympatičtí profesionálové. Jejich pečlivost při balení a přepravě věcí byla úžasná. Oceňuji i vybavení, které společnost využívá – pěkné vozy, slušivé pracovní oděvy atd. Protože se ve stejný den stěhovalo do domu více nájemníků, a mohl jsem sledovat i pracovníky a vybavení jiných firem, jsem opravdu rád, že jsme si vybrali právě Vaši společnost (rozdíl byl víc než značný). Vybrali jsme si Vás na základě doporučení a slibuji, že i naše rodina bude Vaši společnost jen chválit a každému doporučovat. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Dr. Ivan Jandejsek

2006 – Josef Vencl Dobrý den pane Čtvrtečka, děkuji za perfektní odvedenou práci Vašich lidí při nedělním (10.12.2006) stěhování z Kateřinek do Nehvizd. Opravdu profesionální přístup mě přesvědčil, že při dalším stěhování určitě rád využiju Vašich služeb. Ještě jednou děkuji. Josef Vencl

2005 – MUDr. Radim Uzel Vážený pane řediteli, dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za včerejší stěhování z Andělské Hory okres Bruntál do Vonoklas u Prahy. Vaše firma naprostým právem inzeruje vysokou profesionalitu svých pracovníků. Oba Vaši zaměstnanci (jeden z nich se jmenuje pan Novák) byli velice vstřícní, obětaví, pracovitý a iniciativní, takže stěhování proběhlo v klidu, pohodě a k naprosté spokojenosti. Buďte, prosím, tak laskav a vyjádřete těmto svým zaměstnancům mé srdečné uznání a díky. Na základě těchto vysoce pozitivních zkušeností si dovolím využít služeb Vaší firmy i v budoucnu a doporučím ji také svým přátelům a známým. Se srdečným pozdravem Radim Uzel

2004 – Německo – Doc. Ing. Petr Spurný, CSc. Vážený pane Čtvrtečko Stěhování moji matky ze Schmallenbergu do Nedvědice, realizované vaší firmou, proběhlo k moji plně spokojenosti. Vaši pracovníci jsou skuteční profesionálové, kteří nejen dokonale ovládají svoje řemeslo, ale navíc jsou velice ochotní a mají vstřícné a taktní vystupování. Udělali na mě ten nejlepší dojem a já Vám touto cestou upřímně děkuji. Dle zkušenosti mojí matky s dřívějším stěhováním v Německu je Vaše firma nesrovnatelně lepší než obdobné německé. S přátelským pozdravem Doc. Ing. Petr Spurný, CSc. P.S. Já už pravděpodobně služby Vaší firmy znovu nevyužiji, protože další stěhování neplánuji. Rozhodně Vás však budu příležitostně doporučovat svým známým.

Úřad pro ochranu osobních údajů Rád bych se zmínil, že je to již 10 let, co objednávám vaše služby pro státní správu a vždy jsem byl spokojen se spolehlivostí, pružností a vstřícným chováním vašich zaměstnanců. Přiznám se, že jsem zkoušel několik jiných stěhovacích firem a vždy jsem se rád vrátil ke Čtvrtečkům. Václav Vlček

DAMU Rádi bychom vyjádřili poděkování vašim pracovníkům, kteří zajišťovali stěhování DAMU Praha – Beroun, Praha Karlova – Revoluční a přenášku v našich budovách. Prokázali velkou profesionalitu, ochotu a výdrž v nestandardních podmínkách. S pozdravem Ing. Taťána Horáková

ČSA Na základě dosavadních zkušeností s firmou Jiří Čtvrtečka můžeme konstatovat, že tato firma zadané úkoly plní zodpovědně a svědomitě v dohodnutých termínech a požadované kvalitě. S pozdravem a na další spolupráci se těší Ing. Jana Trešlová

Další reference

Mediatel, Magistrát hl. města Prahy, Katastrální úřad Praha západ, ČSA, Generali pojišťovna, Národní lékařská knihovna, Telekomunikační montáže a.s., Americká ambasáda, Radio Svobodná Evropa, Pražský ústav památkové péče, Plynoprojekt a.s., Česká stavební spořitelna, Český rozhlas, Český Telecom a.s., Česká pojišťovna, České dráhy, Metrostav, Sofres Factum, Hotel Luna, Hotel Unitas, Stř. zdrav. škola v Praze 10

U každého z výše uvedených firem si můžete ověřit kvalitu námi poskytovaných služeb.

 

GAS MČ-Praha-22 ÚOOÚ VZP 2014-Německo-byt AMU Bler ČSA 1999-byt 2001-Německo-byt 2002-byt 2004-byt 2005-Radim-Uzel-byt 2006-byt 2006-Josef-Vencl 2007-byt 2007-Dr 2012-byt 2014-byt-01 2014-byt-02

mapa-paticka-23

KONTAKTY
telefon: +420 603 156 126
email: stehovani@ctvrtecka.cz
web: www.ctvrtecka.cz

SÍDLO FIRMY:
Hrušovanské nám. 247/7
184 00 Praha 8

IČO 15293653
DIČ CZ6107240051

Čtvrtečka -

stěhování - malování na Firmy.cz

REFERENCE

 • refe1
 • refe2
 • refe3

instagram

2024 VYTVOŘILO ANAWE
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x