Stěhování Brandýs nad Labem
Domů > Stěhování >

Stěhování Brandýs nad Labem

POPTAT STĚHOVÁNÍ

Brandýs nad Labem – stěhování snadno a rychle

Souměstí Brandýs nad Labem – Stará Boleslav leží směrem na východ od hlavního města. Krásné historické centrum, plná občanská vybavenost a krátká dojezdová vzdálenost do Prahy dělají z Brandýsa atraktivní lokalitu pro klidný rodinný život.

Se stěhováním do Brandýsa nad Labem vám rádi pomůžeme. Poskytujeme profesionální stěhovací služby, které za posledních 30 let ocenily již tisíce spokojených zákazníků. Uděláme vše pro to, aby vaše stěhování proběhlo co nejrychleji a bez starostí. Naši pracovníci vaše věci bezpečně přepraví v kvalitních obalových materiálech a vyjdou vstříc všem vašim požadavkům.

Potřebujete do Brandýsa (či opačným směrem) přestěhovat také nadměrná břemena? Žádný problém! Poradíme si piany, trezory, kancelářskou technikou či rozměrným nábytkem, který opatrně rozložíme a v cílové destinaci opět složíme do původního stavu.

Po odstěhování nabízíme také malířské práce, více se dozvíte v kategorii malíři Brandýs nad Labem.

Proč my?

SPOLEHLIVOST

SParty našich zaškolených pracovníků

RYCHLOST

RVlastní vozový park, kvalitní vybavení

KVALITA

KNa trhu 30 let a přes 30.000 referencí

 

Vždy se Vám budeme snažit vyjít vstříc i v těch nejsložitějších podmínkách.

Co dalšího Vás zajímá?

POPTAT STĚHOVÁNÍ

mapa-paticka-23

KONTAKTY
telefon: +420 603 156 126
email: stehovani@ctvrtecka.cz
web: www.ctvrtecka.cz

SÍDLO FIRMY:
Hrušovanské nám. 247/7
184 00 Praha 8

IČO 15293653
DIČ CZ6107240051

Čtvrtečka -

stěhování - malování na Firmy.cz

REFERENCE

  • refe1
  • refe2
  • refe3

instagram

2024 VYTVOŘILO ANAWE
Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x